|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Kevin Reber, Warwick Young, Michael Gedz, Brian Dolly
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Brian Lucadou-wells, Paul Boulton, Lionel Krause, Geoff Mcmahon
|
Race 1 |
0 |
|
|
The Lakes SLSC |
The Lakes AQUA
|
Andy Spinks, Ray Waldron, Shaun Higgins, Wayne Castro
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff C
|
Allan Fisk, Bert Kwanten, Paul Hammond, Robert Wilson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Colin Kerr
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Avoca SLSC |
North Avoca Beach A
|
Phil Mcdonald, Les Sinfield, Stephen Veness, Gordon Crabb
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland TOCC
|
Luke Hildyard, Lawrie Garriock, David Field, Paul Sheahan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Mick De, Trina De, Christine Irwin, Peter Irwin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Barry Nak, Dean Mcgrath, Trevor Holmstrom, Gary Hepburn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Robert Carrett, Steve Trama, Franklin Rock, Phil Bowden
|
Race 1 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury A
|
Gordon Smith, Christpher Soulos, John Barton, Philip Best
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Darren Solomon, Letitia Alder, Robyn Martin, Lenore Solomon
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo Z
|
Jason Landwehr
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen NORTH NARRABEEN
|
Glenn Dunsmore, Jim Casey, Peter Grimes, David Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach HARD YAKKA
|
Adrian Vines, Wayne Retchford, Rodney Evans, Peter Spring
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Maroubra SLSC |
South Maroubra A
|
Carl Briscoe, Chris Locke, Peter Banfield, Spiro Strattos
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Mark Dwyer, John Rose, William Symonds, Mark Alder
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
John Lawerence, Scott Millar, John Mcnamara, Paul Campbell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Ian Carter, Ray Hitchenson, Michael Beecroft, Col Elliott
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bribie Island SLSC |
Bribie Island A
|
Cliff Spong, Jean Shaftoe, Kevin Rolfe, Edward Fletcher
|
Race 1 |
0 |
|
|
Copacabana SLSC |
Copacabana A
|
George Abboud, Roy Easton, Tim Freer, Peter Mcintyre
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla C
|
Christene Mallet, Ray Mallet
|
Race 1 |
0 |
|
|
The Lakes SLSC |
The Lakes BLUE
|
Glenn Page, Graham Keith, Ralph Peters
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
Wayne Cousins, James Furlong, Brett Scott, Archibald Moore
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Melvyn Gyi, Jordan Puchar, Aaron Brinkworth, Jeff Davidson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Newport SLSC |
Newport A
|
Rob Emerson, Anthony Daube, Ted Smithies, Martin Lynch
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Mark Ryan, Mark Clare-nazer, Peter Dean, Ross Collins
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Glenelg SLSC |
Glenelg A
|
Benjamin Clements, Donald Lehman, Leigh Bowbridge, David Hutchison
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal A
|
Kenn Borgesson, Craig Adams, Julie Jowett, Andrew Fortis
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Arnold Taylor, Doug Bandy, Karl Smith, Robert Mckee
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Soldiers Beach SLSC |
Soldiers Beach A
|
Lesley Hayward, Philip Jarvis, Mark Langbridge, Thomas Meikle
|
Race 1 |
0 |
|